Świecie24.pl

Portal Świecie24.pl powstał w 2011 roku. Od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy mieszkańcom Świecia i powiatu świeckiego najważniejsze informacje lokalne.

Pomysłodawcą, założycielem i redaktorem naczelnym jest Krzysztof Nowicki. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w tygodnikach lokalnych, zdobywając doświadczenie dziennikarskie i redaktorskie.

Świecie24.pl to pierwszy portal informacyjny w Świeciu. Mimo pojawienia się konkurencji cały czas jest pełni rolę lidera, wyznaczając nowe kierunki w dostarczaniu informacji czytelnikom. Czujemy dużą odpowiedzialność, bo mamy świadomość, że wprowadzane przez nas nowości są kopiowane przez konkurencję.

Specyfiką lokalnych portali informacyjnych jest to, że ich działania obejmują szeroki zakres tematyczny. Od bieżących wiadomości lokalnych, przez informacje kulturalne, sportowe, policyjne, gospodarcze, po wsparcie działania schroniska dla zwierząt.

Służymy mieszkańcom jako wsparcie w załatwianiu trudnych spraw. Realizujemy tematy interwencyjne, robimy reportaże. Staramy się też pełnić funkcję edukacyjną w ważnych sprawach.

Dostrzegamy też ważną funkcję łączenia lokalnego biznesu z naszymi czytelnikami. Przez systematyczne dostarczanie treści budujemy zasięgi, a to jest przydatne przedsiębiorcom, którzy za naszym pośrednictwem mogą docierać do mieszkańców z przekazem marketingowym.

Służymy też naszym doświadczeniem i doradzamy marketingowo.

Od kilku lat dynamicznie rozwija się u nas dział Wideo. Coraz więcej wydarzeń relacjonujemy przy pomocy kamery. Odpowiadamy też na rosnące zapotrzebowanie biznesu na profesjonalne usługi wideo.

Portal Świecie24.pl jest całkowicie niezależny. Nie otrzymuje finansowania z urzędów, czy innych instytucji. Jego działanie jest finansowane z reklam oraz usług marketingowych.

Wydawnictwo: GEDEON MEDIA Krzysztof Nowicki
Wydawca: Krzysztof Nowicki
Rok założenia: 2011
Dane teleadresowe: ul. Kopernika 6, 86-100 Świecie, tel. 724 002 424
Zasięg: powiat świecki
Strona www: www.swiecie24.pl
e-mail: nowicki@swiecie24.pl
Przynależność do innych organizacji: nie

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij