Wydawnictwo Kropka organizuje seminarium dla biznesu

Jak skutecznie prowadzić biznes i osiągać w nim sukcesy?  Jak chronić go przed zagrożeniami? Seminarium  na ten temat organizuje 18 listopada br. Wydawnictwo Kropka, wydawca lokalnego tygodnika „Wiadomości  Wrzesińskie” z Wrześni.

W seminarium wezmą udział wybitni eksperci z dziedziny finansów i prawa. Prof. Witold Modzelewski prezes Instytutu Studiów Podatkowych i były wiceminister finansów wygłosi wykład „Współczesne  ryzyko podatkowe” , Marcin Teodorowicz, właściciel firmy Focus Finance wykładzie „Bezpieczeństwo podatkowe na tle potrzeb budżetu państwa – rozwiązania rynkowe” opowie jak w granicach prawa radzić sobie z podatkami , a dr Mariusz Zelek z kancelarii Gutowski i Wspólnicy podzieli się wiedzą o  „Niekonwencjonalnych technikach  reklamowych a  nieuczciwej  konkurencji”.

Uczestnicy seminarium będą mogli też wysłuchać wykładu dr Piotra Binasa z tej samej kancelarii „Przedsiębiorca a postępowanie karne”, z kolei Piotr Kwiecień  ekspert ds. metali szlachetnych  i menedżer Mennicy Wrocławskiej  opowie o rynkowej wartości złota  w  wykładzie „Złoto fizyczne – wartość od pokoleń”.
W biznesie oprócz twardych zasad ekonomicznych i prawnych ważny jest też wizerunek. Tajemnice właściwego wizerunku biznesowego zdradzi  Marlena Filipowska, konsultantka Salonu Mody Cybina zajmująca się profesjonalnym budowaniem wizerunku firm i osób prywatnych.
Uczestnicy seminarium będą mogli wygrać sztabkę złota ufundowaną przez Mennicę Wrocławską.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij