„Tygodnik Podhalański” przeprowadził transmisję rozmowy z burmistrzem Zakopanego

Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula odpowiadał na pytania  nadesłane przez internautów i czytelników „Tygodnika Podhalańskiego” (Zakopiańskie Towarzystwo Gospodarcze) . Spotkanie zorganizowane w kawiarni  można było obejrzeć na żywo w serwisie You Tube.

Rozmowę z burmistrzem Dorulą prowadzoną przez Jerzego Jureckiego, wydawcę i dziennikarza „Tygodnika Podhalańskiego” obejrzało kilka dni temu w sieci ponad 3 tys. osób. Przysłuchiwali się jej także goście kawiarni.
Wśród 77 nadesłanych pytań najwięcej dotyczyło remontów dróg, rozwoju narciarskiej infrastruktury i budowy stadionu miejskiego przy ul. Orkana. Burmistrz Zakopanego tłumaczył się ze swoich decyzji i wyjaśniał co w mieście można poprawić szybciej, a na co trzeba przynajmniej kilku kadencji.
– Siłą tej transmisji były pytania naszych czytelników i internautów. Upływa akurat połowa kadencji władz samorządowych warto jest więc pytać co dotąd udało im się zrobić – mówi Jerzy Jurecki.

4 listopada br. „Tygodnik  Podhalański” przeprowadzi transmisje rozmowy z burmistrzem Nowego Targu Grzegorzem Watychą.

Na zdjęciu: Wywiad z burmistrzem Zakopanego, Leszkiem Dorula na żywo w Cafe Tygodnik Podhalański. Fot.: Bartłomiej Jurecki 

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij