Twój Głos – gazeta powiatu garwolińskiego

Tygodnik „Twój Głos – gazeta powiatu garwolińskiego” powstał we wrześniu 2011 roku. Od tego czasu stale poszerza swoją działalność i zwiększa nakład.

W każdą środę ukazuje się w dwunastu gminach powiatu garwolińskiego: Garwolin, Łaskarzew, Pilawa, Żelechów, Borowie, Górzno, Maciejowice, Miastków Kościelny, Parysów, Sobolew, Trojanów i Wilga. „Twój Głos” to najchętniej czytana gazeta w 108-tysięcznym powiecie. „Piszemy o ludziach stąd” – to nasze hasło. Lokalność jest siłą wydawnictwa. Nasi dziennikarze są wszędzie tam, gdzie rozgrywają się sprawy ważne dla naszych Czytelników. Staramy się być blisko mieszkańców. To oni są naszymi bohaterami. Cieszymy się z ich sukcesów. Staramy się im pomagać, gdy są w potrzebie. Na bieżąco kontrolujemy poczynania władz samorządowych, informując Czytelników o decyzjach lokalnych polityków w sferze publicznej.

Wydawnictwo: Firma Wydawnicza Michał Gawryołek
Wydawca: Michał Gawryołek
Rok założenia: 2011
Dane teleadresowe: ul. Kościuszki 22B, 08-400 Garwolin, tel. 25 683 03 18
Zasięg: powiat garwoliński (gminy: Garwolin, Łaskarzew, Pilawa, Żelechów, Borowie, Górzno, Maciejowice, Miastków Kościelny, Parysów, Sobolew, Trojanów, Wilga)
Strona www: twojglos-garwolin.pl
E-mail: garwolin@twojglos.pl
Dzień ukazywania się tytułu: środa

Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: nie

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij