Lokalny portal Jaw.pl otworzy sklep internetowy

Lokalny portal Jaw.pl  spółki GM wydawcy tygodników „Co Tydzień Jaworzno i „Co Tydzień Mysłowice” ze Śląska został odświeżony. Witryna zyskała nowoczesny i przejrzysty układ graficzny. Największą zmianą są jednak nowe funkcjonalności – możliwość dodawania przez użytkowników płatnych ogłoszeń i wpisów do katalogów firm. Wkrótce na portalu zostanie uruchomiony sklep internetowy, który będzie pośredniczył w transakcjach klientów.

– Chcemy oferować produkty, których nie trzeba magazynować, a odbiór ich może być własny lub mogą być wysyłane przez producenta.  Coraz więcej internautów  korzysta ze sprzedaży internetowej, a pośrednictwo w tych transakcjach jest szansą na przychód – mówi Franciszek Matysik właściciel spółki GM.

Zaznacza, że praca nad zmianami w portalu jeszcze trwa. – Po miesiącu przygotowań zdecydowaliśmy się wdrożyć pierwszą wersję strony i teraz codziennie pracujemy nad jej rozbudową. Jest jeszcze wiele do zrobienia ponieważ ograniczają nas koszty i większość zmian wprowadzamy swoimi siłami. Ale żeby zachować pozycję lidera na rynku wprowadzenie tych zmian było konieczne –wyjaśnia Matysik.

WK

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij