Polsko-tunezyjskie jury już wie, kto wygrał

Tunezyjskie jury konkursu „Journaliste en Action 2014” z udziałem Marty Ringart – Orłowskiej z SGL obradowało w Tunisie 28 października. Jury zdecydowało o zwycięzcach w 5 kategoriach: reportaż radiowy, reportaż telewizyjny, artykuł prasowy, fotografia i dziennikarska akcja społeczna.

Na posiedzeniu jury miło nam było gościć Joannę Soltys z Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP oraz Katarzynę Zakroczymską z Solidarity Fund PL. Magdalenie Kulesza-Chelbi dziękujemy za tłumaczenie!

Gala konkursu „Journaliste en Action 2014” oraz podsumowanie projektu odbędzie się 29 października, o 16:00 w Hotelu Majestic.

Konkurs „Journaliste en Action 2014” to element projektu, w którym przeprowadziliśmy już warsztaty dziennikarskie w 6 miastach Tunezji dla 107 dziennikarzy mediów lokalnych. Niecierpliwie też czekamy na czworo tunezyjskich stażystów, którzy przyjadą do Polski w czasie wyborów samorządowych w listopadzie 2014.
Projektu „Tunezyjski dziennikarz w akcji” jest współfinansowany ze środków programu „Wsparcie Demokracji” finansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Autor. Joanna Kowalska
Fot. Association Tunisienne des Médias Alternatifs

Tagi :

Tunezja 2014

Udostępnij