Loading...
Close

13 grudnia 2019

STOP CENZURZE!

5g

Kolejni wydawcy przyłączają się do protestu tygodników lokalnych po decyzji sądu w sprawie „Tygodnika Zamojskiego”, który nałożył na zamojskie czasopismo prawie roczny zakaz publikacji artykułów dotyczących jednego z lokalnych przedsiębiorstw. Jest już nas 37! Dziękujemy, że jesteście z nami!

W akcji uczestniczą wydawcy i redaktorzy naczelni:

Patryk Ślęzak: Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, kutno.net.pl, portalplock.pl terazgostynin.pl mojaleczyca.pl;
Janusz Ansion: Kurier Słupecki, slupca.pl;
Daniel Długosz: Nowa Gazeta Trzebnicka, nowagazeta.pl;
Wojciech Waligórski: Nowy Łowiczanin, lowiczanin.info;
Jacek S. Wasilewski: Kurier Podlaski-Głos Siemiatycz, kurierpodlaski.pl;
Jarosław Babicki: Tygodnik Starachowicki, starachowicki.eu;
Janusz Urbaniak: Rzecz Krotoszyńska, rzeczkrotoszynska.pl;
Mariusz Leszczyński: Aktualności Lokalne, zlotowskie.pl;
Dominik Księski: Pałuki, Pałuki i Ziemia Mogileńska, palukitv.pl, palukimogilno.pl;
Bogdan Rojkowicz: Korso, korso.pl;
Robert Majchrzak: Tygodnik Kętrzyński, tygodnikketrzynski.pl;
Grzegorz Łabaj: Nowa Gazeta Lokalna, lokalna24.pl;
Wojciech Naja: Reporter Gazeta, reportergazeta.pl;
Marta Ringart: Kurier Gmin, kuriergmin.pl;
Maciej J. Kowalski: Nowy Wyszkowiak, nowywyszkowiak.pl;
Kamil Miller: Gazeta Gryfińska, egryfino.pl;
Franciszek Matysik: Co tydzień Jaworzno, jaw.pl;
Ryszard Pajura: Obserwator Lokalny, debica24.eu;
Alicja Molenda: Przełom, przelom.pl;
Mateusz Orzechowski: Wspólnota, 24wspolnota.pl;
Paweł Okulowski: Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzislawskie, nowiny.pl;
Maciej Grzmiel: Czas Chojnic, tygodnik Tucholski, czas.tygodnik.pl, tygodnik.pl;
Jakub Dźwilewski: Dobra Gazeta, dobragazeta.com.pl, kedzierzynkozle.tv;
Michał Gawryołek: Twój Głos Ryki, Twój Głos Garwolin, twojglos.pl, twojglos-garwolin.pl;
Piotr Piotrowicz: Gazeta Jarocińska, Życie Pleszewa, Gazeta Krotoszyńska, Życie Gostynia, Życie Rawicza, jarocinska.pl, zpleszewa.pl, krotoszynska.pl, gostynska.pl, rawicz24.pl;
Radosław Bartkowiak: Gazeta Słupecka, gazetaslupecka.pl;
Paweł Kozera: Mazowieckie To i Owo, Tygodnik Nowodworski, Tygodnik Pułtuski, toiowo.eu, pultuszczak.pl, nowodworski.info, jarmark24.pl;
Andrzej Andrysiak: Gazeta Radomszczańska, radomszczanska.pl,
Michał Szrajber: Strzelec Opolski, strzelecopolski.pl,
Jerzy Jurecki: Tygodnik Podhalański, 24tp.pl;
Andrzej Bałamucki: Kulisy Powiatu Kluczbork-Olesno, kulisypowiatu.pl,
Waldemar Śliwczyński: Wiadomości Wrzesińskie, wrzesnia.info.pl
Rafał Kurek: ddbelchatow.pl
Paweł Golak: Gazeta Noworudzka, Gazeta Kłodzka, Gazeta Ząbkowicka, Gazeta Świebodzic, Euroregio Glacensis, nowaruda24.pl, klodzko24.eu
Wojciech Szota: Wieści Wolbromskie, Wieści Miechowskie, wiesci.info.pl
Konrad Bassek, Tygodnik Ziemi Opolskiej, tygodnikziemiopolskiej.info.
Czesław Czyżewski: Gazeta Tczewska /tczewska.pl; Gazeta Kociewska /kociewiak.pl; Gazeta Malborska /malbork1.pl; Kurier Kwidzyński /kwidzyn1.pl; Dziennik Pomorza /portalpomorza.pl
Piotr Pankanin: Wiadomości Krajeńskie, krajna.com.pl;