Głos Powiatu Średzkiego

„Głos Powiatu Średzkiego” to ukazujący sie od marca 2008 w każdą środę 40-stronicowy tygodnik, który może się pochwalić nakładem na poziomie 4500 egzemplarzy i wyświetleniami portalu (www.glospowiatusredzkiego.pl) na poziomie kilkunastu tysięcy odsłon dziennie.

„GPŚ” dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców. Swoim zasięgiem obejmuje pięć gmin powiatu średzkiego tj.: Środę, Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą i Zaniemyśl (ok. 55 tys. ludzi), a także gminę Miłosław w powiecie wrzesińskim.

„Głos Powiatu Średzkiego” to ważne źródło informacji. Doceniany jest przez czytelników za rzetelny przekaz podsumowujący życie całego powiatu i poszczególnych gmin z ostatnich dni oraz informujący o nadchodzących wydarzeniach. To też pierwsze i najbardziej aktualne źródło informacji mieszkańców w przypadku portalu www.gpś.pl.

Tygodnik patronuje najważniejszym wydarzeniom kulturalnym i sportowym w powiecie. Reportzerzy „GPŚ” są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. „Głos Powiatu Średzkiego” jest czasopismem, które rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego że opisuje problemy i wydarzenia ważne dla mieszkańców.

GPS wyd. 600

Wydawnictwo: MEDLIFE CONSULTING SP Z O. O. SP. K.
Wydawca: MEDLIFE CONSULTING SP Z O. O.. SP. K.
Rok założenia: 2008
Dane teleadresowe: 63-000 Środa Wlkp., Marcinkowskiego 2A, 61 285 20 60 (redakcja), 502 344 322 (telefon alarmowy), 576 994 934 (dział reklamy)
Zasięg: powiat średzki + gmina Miłosław (powiat wrzesiński)
Strona www: www.glospowiatusredzkiego.pl
E-mail: redakcja@glospowiatusredzkiego.plreklama@glospowiatusredzkiego.pl
Dzień ukazywania się tytułu: środa
Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do porozumienia TL: nie
Przynależność do innych organizacji branżowych: Grupa Tipmedia, Sieć Portali

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij