Konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Ruszyła rejestracja na konferencję otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań.

Konferencja odbędzie się na platformie Zoom, a udział w niej jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie ruszyła 12 stycznia o 12.00 i potrwa do 25 stycznia (lub do wyczerpania limitu miejsc).

Zarejestruj się!

Podczas konferencji:

  • przekazane zostaną kluczowe informacje o Programie;
  • odbędzie się panel dyskusyjny na temat: “Co to znaczy: być aktywną obywatelką / aktywnym obywatelem w 2021 r.?”;
  • omówione zostaną obszary tematyczne, których powinny dotyczyć projekty realizowane w ramach Programu;
  • będzie można zdobyć wiedzę związaną z rozwojem organizacji społecznych, dotyczącą różnych aktualnych tematów, takich jak: język równościowy, zapewnianie dostępności wydarzeń, prowadzenie angażujących spotkań online.

Wydarzenie rozpocznie się sesją plenarną, w drugiej części odbędzie się cykl sesji warsztatowych i prezentacyjnych.

Dowiedz się więcej i poznaj szczegółowy program konferencji.

Podczas sesji plenarnej z dostosowań (tłumaczenie na polski język migowy oraz napisy na żywo) będą mogły skorzystać wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu na platformie Zoom. W części warsztatowej i prezentacyjnej dostosowania zostaną zapewnione zgodnie ze zgłoszonymi podczas rejestracji potrzebami.

Sesja plenarna (tłumaczona na polski język migowy) transmitowana będzie na Facebooku (na profilu Programu i na stronie wydarzenia) oraz na kanale Programu na YouTube. Po konferencji udostępnione zostanie nagranie sesji plenarnej z napisami.

 

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Edukacja dla DemokracjiFundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

 

ACF_logo

Tagi :

Aktualności

Udostępnij