Zjazd Wydawców SGL w Białobrzegach

Dwunastu wydawców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gazet Lokalnych spotkało się 23-25 września br. na Zjeździe w Białobrzegach. Uczestnicy spotkania rozmawiali o przyszłości gazet lokalnych i wymieniali się swoimi doświadczeniami.

Podczas Zjazdu odbyło się szkolenie pt. „Jak pisać projekty i współpracować ze sponsorami?”. Szkolenie poprowadziła Monika Grzesiak-Chmura – przedsiębiorca, trener, coach, manager projektów, założycielka i dyrektor zarządzający Fundacji Wspierania Rozwoju „Innowator”  (www.fundacjainnowator.pl). Celem szkolenia było poznanie źródeł finansowania projektów, zapoznanie z podstawami myślenia projektowego oraz zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu pisania projektów. W trakcie zjazdu, wydawcy mieli także okazję dowiedzieć się o procesie zdobywania funduszy, tzw. fundraisingu. Szkolenie na ten temat poprowadziła Natalia Gmurkowska, doradca zarządu Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Szkolenie dla członków i zespołu SGL zostało sfinansowane z projektu w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

fot. Natalia Gmurkowska

Tagi :

Aktualności

Udostępnij