Tygodnik Kętrzyński

Tygodnik Kętrzyński jest jedną z najmłodszych gazet zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gazet Lokalnych. Ukazuje się od 13 września 2013 roku na terenie powiatu kętrzyńskiego.

 Tygodnik Kętrzyński jest flagowym produktem wydawnictwa. Za pośrednictwem własnej sieci sprzedaży oraz przy współpracy z firmami zajmującymi się kolportażem prasy, w każdy piątek dociera do czytelników niemal w każdy zakątek powiatu kętrzyńskiego.

Poza Tygodnikiem Kętrzyńskim Studio N. jest wydawcą stylizowanego na przedwojenną prasę Kuriera Wilczego Szańca (sprzedawanego w sezonie letnim na terenie byłej wojennej kwatery A. Hitlera), broszur historycznych „Wilcze tajemnice” i „Historie, których nie znacie” (dotyczących historii ziemi kętrzyńskiej) oraz kalendarza i stałych dodatków do TK: „Lato w powiecie” (terminarz najważniejszych imprez kulturalno-rozrywkowych i sportowych) i „Jaki był ten rok?” (wywiady z najważniejszymi osobami w powiecie kętrzyńskim podsumowujące kończący się rok).

TK to również najchętniej odwiedzany wśród lokalnych serwisów internetowych (tygodnikketrzynski.pl) oraz lokalny lider w mediach społecznościowych. W latach 2017-2018 wydawnictwo było też producentem programów TV „Krótka piłka” i „Pomówmy o…”.

Poza działalnością informacyjno-wydawniczą Tygodnik Kętrzyński uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych, wspierając organizacje działające non profit. TK jest m.in. stałym partnerem medialnym Drużyny Szpiku.

Wydawnictwo: Studio N.
Wydawca: Robert Majchrzak
Rok założenia: 2013
Dane teleadresowe: 11-400 Kętrzyn, ul. Traugutta 7, tel./fax 89 751 54 28.
Zasięg: powiat kętrzyński
Strona www: http://tygodnikketrzynski.pl/
E-mail: redakcja@tygodnikketrzynski.pl
Dzień ukazywania się tytułu: piątek
Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do porozumienia TL: tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: nie

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij