Nowiny Wodzisławskie

„Nowiny Wodzisławskie” ukazują się od 1999 roku, w każdy wtorek, w nakładzie 4.500 egzemplarzy. Tygodnik swym zasięgiem obejmuje powiat wodzisławski (Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Pszów, Radlin oraz gminy: Mszana, Godów, Gorzyce, Marklowice, Lubomia).
Jest jedyną płatną gazetą lokalną ukazująca się w powiecie wodzisławskim.

NowinyWodzislawskie_jedynka

Na swoim koncie mamy nagrodę specjalną za dobry start gazety w V Konkursie dla Niezależnej Prasy Lokalnej w 2000 roku, III nagrodę w II Konkursie dla redakcji gazet lokalnych, mających największy wpływ na kształtowanie świadomości proekologicznej społeczeństwa w 2003 roku, wyróżnienie w Konkursie Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku 2003 i nominację w kategorii dziennikarska akcja społeczna lub interwencyjna w Konkursie Local Press 2018.

Realizujemy wiele akcji społecznych i edukacyjnych, spośród których największe to „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości” oraz „Skarby Ziemi Wodzisławskiej”.

Wykorzystując synergię organizacyjną i technologiczną z wydawanym przez nasze Wydawnictwo, największym w regionie, Regionalnym Portalem Informacyjnym www.nowiny.pl, oferujemy naszym czytelnikom i reklamodawcom także liczne i urozmaicone treści multimedialne oraz atrakcyjne pakiety reklamowe wzbogacone o formy internetowe (np. różne rodzaje reklamy banerowej, podcasty, prezentacje video, reklamę kontekstową).

Wydawca: Wydawnictwo Nowiny sp. z o.o.
Rok założenia: 1999
Dane teleadresowe: ul. Zborowa 4, 47-400 Racibórz, tel. 32 455 68 66
Zasięg: powiat wodzisławski

Strona www: nowiny.pl
E-mail: nw@nowiny.pl
Dzień wydania: wtorek
Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: tak
Przynależność do poroz. TL: tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: nie

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij