Joanna Jońska przewodniczącą rady nadzorczej Wydawniczej Spółdzielni Pracy „Stopka”

Joanna Jońska została przewodniczącą rady nadzorczej Wydawniczej Spółdzielni Pracy „Stopka” wydawcy „Tygodnika Siedleckiego” z Mazowsza. Zastąpiła na tym stanowisku Marka Stasiuka, który objął funkcję wiceprzewodniczącego rady.

Joanna Jońska pracuje w biurze promocji i reklamy „Tygodnika Siedleckiego”. W poprzedniej kadencji rady nadzorczej była jej sekretarzem. – Mam kilka pomysłów zmian w wydawnictwie. Na decyzje trzeba jednak poczekać do pierwszego spotkania rady za dwa tygodnie – mówi Jońska.
Walne zgromadzenie członków spółdzielni wybrało też do rady Annę Supron, korektorkę „TS”. Do rady nie wszedł natomiast Piotr Giczela, dziennikarz „TS”, który w poprzedniej kadencji  był jej wiceprzewodniczącym.
Walne zgromadzenie udzieliło absolutorium zarządowi spółdzielni absolutorium, którego prezesem jest Dariusz Kuziak  jednocześnie redaktor naczelny „Tygodnika Siedleckiego”.
Początkowo w latach 1980 – 81 „TS” wychodził jako sobotnio- niedzielny dodatek regionalnego dziennika „Nasza Trybuna”. Pierwszy numer pisma przygotowany przez samodzielną redakcją ukazał się w czerwcu 1982 r. Jego obecny nakład wynosi średnio ok. 23 tys. egz., a sprzedaż ok. 14 – 15 tys. egz.

Fot. Agnieszka Król
MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij