„Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie” promuje się w kinach

Od 1 czerwca br. w kinach w Oławie  na Dolnym Śląsku wyświetlany jest film promujący lokalny tygodnik „Gazetę Powiatową – Wiadomości Oławskie” (Ryza).  W zamian za promocję pismo zamieszcza bezpłatnie repertuar kin.

W 20-sekundowym  filmiku biały pies biegnie przez las z przytroczonym do grzbietu numerem „Gazety Powiatowej – Wiadomości Oławskich”. Przynosi pismo dziewczynie siedzącej na leżaku. Autorem filmiku jest Janek Kamiński.
– Bohaterami poprzedniego filmu promocyjnego byli dziennikarze naszego pisma. Wyświetlany był w oławskich kinach przez ostanie dwa lata więc zdążył się już opatrzyć.  Postanowiliśmy, że w nowym filmie zgra najsympatyczniejsze stworzenie czyli pies – mówi Jerzy Kamiński  wydawca i redaktor naczelny „Gazety Powiatowej – Wiadomości Oławskich”.
Tygodnik ma z oławskimi kinami umowę barterową.  – W zamian za promocję bezpłatnie zamieszczamy na naszych łamach repertuar kin. To bardzo korzystne porozumienie zwłaszcza, że sam filmik reklamowy udało nam się wyprodukować własnymi siłami – dodaje Kamiński.

Film można zobaczyć na profilu gazety na FB https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/videos/1681682705241715/

MW

 

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij