Tygodnik „Podlasiak” ma stronę internetową

Wychodzący od marca br. tygodnik „Podlasiak” (Centrum Wydawniczo – Medialne Podlasiak) z Lubelszczyzny  uruchomił stronę internetową Podlasiak.info.pl. Na razie portal zamieszcza te same reklamy, które ukazują się w papierowym wydaniu pisma.

Strona Podlasiak.info.pl publikuje te same treści co tygodnik, jednak  relacje z imprez są  poszerzone.  Użytkownicy portalu mogą samodzielnie dodawać swoje ogłoszenia, informować o lokalnych imprezach , a także zamieszczać  w odpowiednich zakładkach wiadomości o narodzinach dzieci i zmarłych osobach. Portal przyjmuje także zdjęcia wykonane przez internautów. Użytkownicy mogą też brać udział w sondach dotyczących spraw ważnych dla mieszkańców regionu. Redakcja nie podaje jeszcze liczby unikalnych użytkowników witryny.
Strona zamieszcza reklamy 20 reklamodawców. – Na razie łączymy reklamy w tygodniku z reklamami w Internecie. Traktujemy je jako bonus dla naszych reklamodawców zamieszczających je w papierowym wydaniu tygodnika. Co będzie dalej, zobaczymy – mówi Roman Laszuk redaktor naczelny tygodnika „Podlasiak”. I dodaje: – Jesteśmy zadowoleni z liczby współpracujących z nami reklamodawców. Tygodnik wychodzi dopiero od dwóch miesięcy i ma dobry odbiór.
Pismo tworzy sześć osób, które odeszły  w zeszłym roku  z tygodnika „Słowo Podlasia” (Grupa Wydawnicza Słowo). Ukazuje  się  m.in. w Białej – Podlaskiej i  w powiatach: bialskim, radzyńskim i parczewskim na Lubelszczyźnie w nakładzie ok. 10 tys. egz.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij