Nowa bezpłatna gazeta w Płocku

Od końca maja br.  w Płocku  zacznie ukazywać się  cyklicznie bezpłatna gazeta „Portal Płocka” (Imedia). Tytuł ma być uzupełnieniem portalu Plock.pl tego wydawcy.

„Portal Płocka”  pilotażowo ukazał się w marcu i w kwietniu br. Od końca maja br. tytuł będzie ukazywał się jako miesięcznik, a od września br. jako dwutygodnik. Jego nakład ma wynieść 20 tys. egz. Redaktor naczelną pisma jest Joanna Chrzanowska , która jednocześnie kieruje portalem Plock.pl.
Gazeta ma charakter informacyjno reklamowy. Najbliższy majowy numer w całości zostanie poświęcony odbywającemu się w Płocku Jarmarkowi Tumskiemu.
– Liczę na synergię między bezpłatną gazetą a portalem Plock.pl. Tytuł pozwoli nam dotrzeć do pełnego spektrum mieszkańców Płocka. Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem reklamodawców miedzy innymi sklepów i galerii handlowych. Chcemy zaoferować im pakiety reklamowe w gazecie i na portalu  – mówi Patryk Ślęzak, współwłaściciel wydawnictwa Imedia i redaktor naczelny lokalnego  tygodnika  „Gazeta Lokalna  Kutna i Regionu” tego wydawcy.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij