Dwutygodnik „Nowe Info” pomga rozliczyć PIT

Lokalny dwutygodnik „Nowe Info” (Wydawnictwo Lokalne Echo Maksmedia) z Tychów prowadzi akcję „Rozlicz PIT z „Nowym Info”. Pismo pomaga swoim czytelnikom wypełnić zeznania podatkowe i zachęca ich do przekazania 1 proc. podatku na organizacje pożytku publicznego.
Gazeta i portal Noweinfo.pl organizuje swoją akcję w dniach 20-21 kwietnia br. wraz z Centrum Handlowo-Rozrywkowym City Point w Tychach. W godz.10 – 16  będzie można przyjść do City Point ze swoim PIT-em. Zeznanie podatkowe zostanie wypełnione przez specjalistów  i wysłane do Urzędu Skarbowego.
Akcja prowadzona jest już po raz trzeci. – Akcja ma dwa zasadnicze cele: pomoc czytelnikom w wypełnieniu zeznania podatkowego i zachęcenie ich do przekazania 1 proc. na organizacje pożytku publicznego. W zeszłym roku z takiej możliwości skorzystało kilkadziesiąt osób. Nie bez znaczenia jest także kontakt dziennikarzy „Nowego Info” z mieszkańcami Tychów. W bezpośredniej rozmowie mogą wyrazić opinie na różne tematy lub zgłosić swój problem – mówi Jarosław Jędrysik, redaktor naczelny „Nowego Info”.
Partnerami akcji są: Centrum Handlowo – Rozrywkowe City Point, Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. Kaliksta I w Tychach, Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci oraz Fundacja Stonoga w Mikołowie.
„Nowe Info” wychodzi od dwóch lat w nakładzie 4 tys. 100 egz., z czego sprzedaje się połowa (dane wydawcy. Ukazuje się w Tychach oraz w powiatach bieruńsko – lędzińskim, mikołowskim i pszczyńskim.  Kosztuje 1,90 zł.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij