Gramy w zielone

Zbliża się nasze rokroczne święto, czyli gala SGL Local Press. I tym razem gościmy w sali koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie. W tym roku uroczystość odbywa się w południe 15 marca co zapewne ułatwi Wam dojazd do stolicy i powrót z niej do domu. Gala nie powinna trwać dłużej niż dwie godziny. Po niej zaprosimy wszystkich uczestników na gorący poczęstunek. Tegoroczna gala będzie odbywać się pod hasłem „gramy w zielone” stąd też laureatom po czarnej, czerwonej i niebieskiej statuetce wręczamy w tym roku statuetkę zieloną.

Listę nominowanych dziennikarzy poznacie kilkanaście godzin przed galą. Prośba więc o śledzenie naszej strony internetowej. Warto dodać, że osoby te są już przez nas powiadomione telefonicznie, że muszą stawić się w Warszawie.

Przypomnijmy, prócz statuetek specjalny dyplom otrzymuje każdy nominowany dziennikarz a zwycięzca kategorii dostanie czek na 5 tys zł. Polsko Amerykańska Fundacja Wolność obdarowuje zwycięską Gazetę Roku czekiem w wysokości 12 tys zł.

W Zamku nie zabraknie niespodzianek. Jedną z nich będzie części artystyczna również pod hasłem „Gramy w zielone”. Usłyszymy m.in Anię Kamińską, utalentowana wokalistkę, prywatnie córkę naszego kolegi Jurka Kamińskiego.

Galę, która będzie transmitowana na żywo poprowadzą wspólnie redaktorzy, Grażyna Kaim i Mariusz Szczygieł.

A zatem czekamy na Was 15 marca o godz. 12.00 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Jurek Jurecki

Rada wydawców SGL

Konkurs SGL Local Press 2017 wspierają:

belka_2017-mini

 

Tagi :

Aktualności

Udostępnij