Wydawnictwo Wspólnota kupiło kolejny portal

Wydawnictwo Wspólnota z Lubelszczyzny kupiło pod koniec ubiegłego roku serwis internetowy Lukow24.pl oraz  jego fanpage na Facebooku. To już trzeci portal przejęty w ostatnim roku przez to wydawnictwo.

Istniejący od 5 lat serwis Lukow24.pl dostarcza informacji z Łukowa i z powiatu łukowskiego w woj. lubelskim. Wydawnictwo Wspólnota kupiło go  od firmy Lukasz Media należącej do Marcina Wysokińskiego. Funkcję redaktora naczelnego portalu nadal będzie pełnił Tomasz Goławski.
Pod koniec ub. roku Lukow24.pl miał  318 tys. unikalnych użytkowników i 4 mln odsłon miesięcznie. Jego fanpage na Facebooku odwiedza 12 tys. fanów.

– Kupno witryny Lukow24.pl było dla nas dużym sukcesem. Tygodnik „Wspólnota Łukowska” wydawany w powiecie łukowskim jest jedną z najważniejszych gazet naszego wydawnictwa. Pozyskanie lokalnego serwisu pozwoli nam wymieniać treści między tymi dwoma mediami i zwiększy nasze możliwości reklamowe – mówi Mateusz Orzechowski  właściciel Wydawnictwa Wspólnota.
W drugim półroczu ub. roku Wydawnictwo Wspólnota przejęło serwisy Tubalecznej.pl z Łęcznej i powiatu łęczyckiego na Lubelszczyźnie oraz   Siedlceonline.pl dla Siedlec i powiatu siedleckiego na Mazowszu. Wydawnictwo Wspólnota  wydaje  serwis internetowy 24wspolnota oraz tygodniki lokalne ukazujące się pod wspólną marką Wspólnota w północno – wschodniej części woj. lubelskiego.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij