Napisz o miłości

X edycja konkursu literackiego „Romanse niezmyślone”

Redakcja „Tygodnika Zamojskiego” ogłasza X edycję konkursu literackiego „Romanse niezmyślone” na najpiękniejszą historię miłosną. Na autorów czekają nagrody: I w wysokości 1500 zł, II – 1000 zł i III – 750 zł, oraz trzy wyróżnienia po 250 zł.

Redakcja TZ organizuje konkursy na najpiękniejsze romanse od 1983 r. Do tej pory nagrodzonych zostało kilkudziesięciu autorów, na łamach gazety opublikowano 17oo prac.

Konkurs skierowany jest do wszystkich. Prace muszą spełnić zaledwie dwa warunki: historie mają być prawdziwe oraz być „rozsądnie” nie za długie. Autorzy mogą pokusić się o historię z pieprzykiem, byle w granicach przyzwoitości.

Prace można nadsyłać do 30 maja 2018 r. na adres: „Tygodnik Zamojski”, ul. Grecka 6, 22-400 Zamość (lub na adres mailowy: sekretariattz@onet.pl. Prace powinny być opatrzone imieniem i nazwiskiem, prosimy też o podanie adresu i numeru telefonu (tylko do wiadomości redakcji). Redakcja zastrzega sobie prawo do druku prac i podpisywania ich wybranym przez autora godłem.

 AM

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij