„Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie” promuje swoje unikalne teksty

„Tego nie znajdziesz w internecie” – tak od najbliższego, świątecznego numeru będą oznaczane unikalne teksty w „Gazecie Powiatowej – Wiadomościach Oławskich” (Ryza).

Teksty sygnowane hasłem „Tego nie znajdziesz w internecie” zamkniętym w czarnym kółku nie będą publikowane w portalu tygodnika gazeta.olawa.pl. – Chcemy przekonać czytelników, że materiały w naszej gazecie mają unikalny charakter, więc warto za nie zapłacić. To  dziennikarskie teksty tworzone specjalnie dla naszego tygodnika, a nie artykuły powstałe dzięki metodzie „kopiuj wklej” – mówi Jerzy Kamiński wydawca i redaktor naczelny „Gazety Powiatowej – Wiadomości Oławskich”.

Podobnie jak inni wydawcy biorący udział w projekcie platformy cyfrowej gazet lokalnych dotowanym przez fundusz Google DNI Innovation Fund, Kamiński planuje, że w przyszłości treści „Gazety Powiatowej – Wiadomości Oławskich” będą sprzedawane na platformie.  – Nasza akcja promocyjna ma przygotować  czytelników do kupowania  naszych treści w internecie. Chcemy im uświadomić, że warto płacić za treści, które są wyjątkowe – wyjaśnia.

Tygodnik „Gazeta Powiatowa –  Wiadomości Oławskie” ukazuje się w powiecie oławskim w woj. dolnośląskim.

MW

 

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij