Sesja PAP21 trwa. Jeśli chcesz zdobyć prestiżowy certyfikat, zrób to teraz

Polska Agencja Prasowa we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim prowadzi bezpłatne szkolenie „Prasowa Akademia Pieniądza XXI” (PAP21), którego celem jest podniesienie wiedzy ekonomicznej dziennikarzy.

Zainteresowane osoby jeszcze do 19 listopada mogą zdać testy i ukończyć szkolenie. Sesja poprawkowa będzie trwała od 20 listopada do 3 grudnia.

Wszystkie wykłady są dostępne na platformie http://pap21.pl/, gdzie chętni mogą nadal rejestrować się i zdać testy.

Jednym z elementów kursu jest też zaliczenie pracy dyplomowej w wybranej przez Państwa formie – artykułu, relacji czy streszczenia z co najmniej jednego z wydarzeń sesji szkoleniowej, np. wykładu czy warsztatu. Praca powinna zawierać ok. 350 słów. Więcej informacji TUTAJ

Prace należy przesyłać na adres kurier@pap.pl do 19 listopada z dopiskiem Praca dyplomowa PAP21. Prosimy o podanie telefonów kontaktowych i adresów pocztowych.

Uczestnicy, którzy pomyślnie ukończą szkolenie, otrzymają dyplom. Zaliczenie pracy dyplomowej upoważnia do otrzymania srebrnego dyplomu. Podobnie po pozytywnym przejściu testów – absolwent uzyska srebrny certyfikat.

Do uzyskania złotego dyplomu należy jednocześnie zaliczyć pracę dyplomową oraz zdać wszystkie testy. Są one zamieszczone po każdym wykładzie opublikowanym na platformie http://pap21.pl/.

W ramach projektu przez cały czas jego trwania zamieszczamy publikacje związane z tematami wykładów (są one dostępne TUTAJ ).

Szkolenie Prasowa Akademia Pieniądza XXI jest realizowane we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

PAPXXI_300x300

Tagi :

Aktualności

Udostępnij