Tygodnik „7 Dni” z Kędzierzyna – Koźla  będzie miał nową siedzibę

Lokalny tygodnik „7 Dni”  (Micropro) z Kędzierzyna – Koźla buduje nową siedzibę. Lokal zostanie zaprojektowany specjalnie na potrzeby redakcji.

Obecnie redakcja pisma zajmuje lokal w szeregowcu o  powierzchni 55 m kw., który pierwotnie  był przeznaczony na sklep. Nowa siedziba  o powierzchni 110 m kw. powstanie za jego ścianą na części działki należącej do nieruchomości.  Pomieści pokój konferencyjny,  gabinet redaktora naczelnego, część socjalną oraz  pomieszczenia dla dziennikarzy i działu reklamy.  Lokal, którego budowa właśnie ruszyła  będzie gotowy za dwa lata.
– W nowej  siedzibie będziemy mieć większy komfort pracy.  Dzięki większej powierzchni będziemy też mogli w przyszłości zwiększyć zatrudnienie i rozwijać wydawnictwo – mówi Leszek Stański  właściciel wydawnictwa Micropro i redaktor naczelny tygodnika „7 Dni”.  I dodaje: – Budynek to także inwestycja sama w sobie. Można w nim będzie prowadzić także inną działalność, nie tylko redakcyjną. I zawsze można go wynająć.
Tygodnik „7 Dni”  wychodzi od 2007 r. w powiecie kędzierzyńsko – kozielskim na Opolszczyźnie  i kosztuje  2,40 zł.  Jego nakład wynosi od 7 do 8 tys. egz. Wydawnictwo Micropro wydaje także bezpłatny tygodnik „Partner”.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij