„Gazeta Jarocińska” z magazynem dla kobiet

„Gazeta Jarocińska”  (Południowa Oficyna Wydawnicza) z Wielkopolski ukazała się dziś z dodatkiem magazynowym dla kobiet „Ona”. Do końca tego roku magazyn „Ona” ma się pojawić też kilku innych tygodnikach tego wydawcy.

32 –stronicowy magazyn dla kobiet  „Ona” jest bezpłatny i  będzie  na razie ukazywał się  w „Gazecie Jarocińskiej” co kwartał.  – Dodatek jest adresowany do kobiet w wieku 30 – 40 lat.  – Stwierdziliśmy, że w gazecie poświęcamy zbyt mało miejsca kobietom w tym przedziale wieku. Mamy nadzieję, że dzięki magazynowi „Ona” po ”Gazetę Jarocińską” sięgną kobiety, które dotychczas szukały informacji tylko w Internecie – mówi Beata Frąckowiak – Piotrowicz, redaktor naczelna kwartalnika „Ona”.

Magazyn zamierza promować wyróżniające się kobiety z regionu. – Chcemy pisać o kobietach, które mają pasje. O lokalnych  bisneswoman, sportsmenach, blogerkach. Oprócz tego  będziemy zamieszczać porady dla kobiet  dotyczące urody, ale będą ich udzielać specjalistki z naszego regionu – wyjaśnia Frąckowiak –  Piotrowicz.  Zaznacza też, że dodatek  powstał w konsultacji z czytelniczkami i ma odpowiadać na ich potrzeby.
Zapowiada , że jeśli magazyn się przyjmie, to jego częstotliwość  ukazywania się zwiększy się do  miesiąca.
Do końca tego roku swój magazyn dla kobiet  zaczną też wydawać  inne tygodniki Południowej Oficyny Wydawniczej, „Gazeta Krotoszyńska”, „Życie Pleszewa” i „Życie Rawicza”.
POW wydaje tygodniki  – „Gazetę Jarocińską”. „Życie Pleszewa”, „Gazetę Krotoszyńską”, „Życie Rawicza” i „Życie Gostynia” oraz ogólnopolski bezpłatny miesięcznik „Wieści Rolnicze”.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij