Wydawnictwo Wspólnota przejęło kolejny serwis internetowy

Wydawnictwo Wspólnota z Lubelszczyzny kupiło wczoraj  kolejny serwis internetowy –Tubalecznej.pl oraz  jego fanpage na Facebooku.

Tubalecznej.pl dostarcza informacji z Łęcznej i powiatu łęczyckiego  w woj. lubelskim. Poprzednim właścicielem portalu był Kamil Kulig, który pozostanie jego redaktorem naczelnym, a także będzie pracował jako dziennikarz w tygodniku „Wspólnota Łęczyńska” należącym do Wydawnictwa Wspólnota. Serwis istnieje od 2013 r.
– Serwis ma świetne zaplecze reklamowe, również z uwagi na to, że koło Łęcznej mieści się kopalnia węgla kamiennego Bogdanka. Obecnie ma on kilkunastu stałych reklamodawców. Z kolei fanpage na Facebooku odwiedza 6,5 tys. unikalnych użytkowników – mówi Mateusz Orzechowski  właściciel Wydawnictwa Wspólnota. Zapowiada, że portal zostanie  dostosowany do wymogów mediów Wspólnoty.

We wrześniu br. Wydawnictwo Wspólnota kupiło serwis internetowy Siedlceonline.pl dla Siedlec powiatu siedleckiego na Mazowszu. Wydawnictwo Wspólnota  wydaje  serwis internetowy 24wspolnota oraz tygodniki lokalne ukazujące się pod wspólną marką Wspólnota w północno – wschodniej części woj. lubelskiego  .

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij