Wydawnictwo Wspólnota kupiło serwis w Siedlcach

Wydawnictwo Wspólnota z Lubelszczyzny zostało właścicielem serwisu Siedlceonline pl i profilu na Facebooku „Siedlce, się dzieje”.

Jako pierwszy o transakcji poinformował Presserwis. Należące do Mateusza Orzechowskiego Wydawnictwo Wspólnota kupiło serwis Siedlceonline.pl oraz fanpage „Siedlce, się dzieje” od firmy Awake.apps Rafał Muszyński.  Serwis dostarcza informacji z Miasta Siedlce i powiatu siedleckiego.
– Zamierzamy rozwijać nasze wydawnictwo, a przyszłość należy do Internetu. Nie zamierzamy ograniczać się do Lubelszczyzny. Prowadzimy rozmowy w sprawie kupna innych portali – mówi Mateusz Orzechowski. Jego zdaniem serwis Siedlceonline.pl  jest obiecujący. Już pierwszego dnia po przejęciu udało się  w nim sprzedać reklamę. Z kolei fanpage „Siedlce, się dzieje” ma bardzo zaangażowanych fanów, których jest już 18 tys. – dodaje Orzechowski.
Jak informuje, nazwa serwisu zostanie wkrótce zmieniona na Siedlcesiedzieje.pl.
Wydawnictwo Wspólnota  wydaje  serwis internetowy 24wspolnota oraz tygodniki lokalne ukazujące się pod wspólną marką Wspólnota w północno – wschodniej części woj. lubelskiego  .

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij