Ramona Wieczorek – Frymark nową redaktor naczelną „Czasu Chojnic”

Ramona Wierczorek – Frymark z nominację do nagrody Local Press 2016 w kategorii fotografii i fotoreportażu. Autor zdjęcia Daniel Frymark

Ramona Wieczorek – Frymark 1 października br. zostanie redaktor naczelną  wychodzącego w woj. pomorskim lokalnego tygodnika „Czas Chojnic” (Magraf).

Zastąpi na tym stanowisku Michała Rytlewskiego, który  odchodzi z wydawnictwa. Ostatnio Ramona Wieczorek – Frymark była dziennikarką i sekretarzem redakcji „Czasu Chojnic”.
Z pismem jest związana  od 2006 r. oprócz trzyletniej przerwy, gdy pracowała jako dziennikarka w „Gazecie Pomorskiej”. W ciągu ostatnich dwóch lat wspierała także dwa inne tygodniki należące do wydawnictwa Magraf – „Tygodnik Tucholski” i „Tygodnik Człuchowski”.
Podczas tegorocznego  organizowanego przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych konkursu Local Press 2016 otrzymała nominację do nagrody w kategorii fotografii i  fotoreportażu za materiał opublikowany w „Tygodniku Tucholskim”.
– Nie przewiduję wielkich zmian w tygodniku. Będę kontynuować linię programową gazety, pisma bliskiego ludziom i podejmującego trudne tematy – mówi Wieczorek – Frymark.
„Czas Chojnic” wychodzi od 15 lat w powiecie chojnicki m w woj. pomorskim. Według ZKDP średnia sprzedaż ogółem pisma  wyniosła w lipcu br. 5448 egz.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij