„Nowy Wyszkowiak” nagrał piosenkę dla czytelników

Redakcja lokalnego tygodnika „Nowy Wyszkowiak” (Edytor) z Mazowsza nagrała piosenkę z okazji 20-lecia powstania pisma. Utwór zostanie wyemitowany po raz pierwszy  w dniu jubileuszu 22 sierpnia br. na stronie internetowej gazety nowywyszkowiak.pl.

Piosenkę zaśpiewało 6 osób czyli  niemal cała redakcja „Nowego Wyszkowiaka”. – Nie planujemy hucznych obchodów. Piosenka to nasz  prezent dla czytelników – wyjaśnia Maciej Kowalski, wydawca tygodnika i jego współzałożyciel.

Podkreśla, że „Nowy Wyszkowiak”  zdobył spore grono stałych czytelników. – To największa wartość gazety. Naszych czytelników znamy z imienia i nazwiska, a oni nas. Wiemy dla kogo robimy gazetę – mówi Kowalski.

nagranie2

Na zdjęciu Maciej Kowalski, wydawca „Nowego Wyszkowiaka”

Uważa, że tygodnik przetrwał 20 lat na rynku dzięki swojej wiarygodności. – Wiarygodność jest najważniejsza. W lokalnej społeczności próby płynięcia z prądem lub zaangażowanie polityczne zostają natychmiast zauważone przez mieszkańców –  stwierdza Kowalski.
Z okazji jubileuszu „Nowy Wyszkowiak” przygotuje też konkurs dla czytelników (Kowalski nie ujawnia na razie jego szczegółów). Czytelnicy będą mogli sobie tez zrobić pamiątkowe zdjęcie z członkami redakcji.
„Nowy Wyszkowiak” ukazuje się w powiecie wyszkowskim w woj. mazowieckim w nakładzie 3,6 tys. egz. Gazeta kosztuje 2,50 zł.

Zdjęcia: Roman Grus (RG Studio)

MW

 

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij