„Nowiny Nyskie” ze specjalnym wydaniem promocyjnym

Mieszkańcy powiatu nyskiego otrzymali  wczoraj specjalne darmowe wydanie lokalnego tygodnika  „Nowiny Nyskie” (Nyskie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne).

Wydanie, które ukazało się w nakładzie 5 tys. egz. miało charakter promocyjny.  Część nakładu trafiła do punktów stałej sprzedaży „Nowin Nyskich” , a część do została rozdana na ulicach.
W liczącej 16 stron gazecie znalazł się m.in. wstępniak byłego redaktora naczelnego „NN”, a obecnie niezrzeszonego posła  Janusza Sanockiego, zdjęcia zespołu tygodnika, wywiady z osobami, które wygrały organizowane przez gazetę konkurs,  teksty o społecznym zaangażowaniu mieszkańców gmin i o najtrudniejszych tematach, które poruszył tygodnik oraz ilustrowaną  zdjęciami  humorystyczną rubrykę o życiu redakcji. W wydaniu zamieszczono też darmowe reklamy stałych reklamodawców.

– Mieszkańcy naszego powiatu bardzo pozytywnie odebrali wydanie specjalne tygodnika. Mówili, że dzięki  tekstom i zdjęciom mogli bliżej poznać członków redakcji . „Miałam wrażenie, że jesteście moimi  znajomymi”  – powiedziała mi czytelniczka – mówi Danuta Wąsowicz- Hołota, redaktor naczelna „Nowin Nyskich”.
„Nowiny Nyskie” ukazują się od 1947 r. w nakładzie 5 tys. egz. Kosztują 2,70zł. W tygodniku pracuje 11 osób, w tym 5 dziennikarzy.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij