Janusz Kucharski redaktorem naczelnym „Gazety Radomszczańskiej”

Janusz Kucharski został 1 lipca br. redaktorem naczelnym  tygodnika „Gazeta Radomszczańska” (Mepress). Zastąpił  na tym stanowisku Jolantę Dąbrowską, która zrezygnowała z pracy w tym piśmie.

Kucharski  jest dziennikarzem „Gazety Radomszczańskiej” od kilkunastu lat. Zajmował się różnorodną tematyką – od relacjonowania imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych czy posiedzeń rady miasta i powiatu, przez tematykę kryminalną, sprawozdania z procesów sądowych, polityczną i społeczną, aż do dziennikarstwa śledczego. Od kilku dni prowadzi też razem z Andrzejem Andrysiakiem wydawcą „Gazety Radomszczańskiej” audycję „Kołowrotek” w  nowo powstałym, internetowym Radiu Era.

Nowy redaktor naczelny nie zamierza przeprowadzać rewolucyjnych zmian w gazecie. –Tygodnik powinien być taki sam jak teraz tylko jeszcze ciekawszy. Dla czytelnika ważne jest by informacje były czytelne i pogłębione. Podejmujemy też tematy, których inni unikają lub uważają, że ich nie ma. Zgodnie z polityką wydawnictwa zamierzam też przestrzegać zasady, że wszystkie materiały publikowane w portalu Radomszczanska.pl są płatne – mówi Kucharski.

MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij