Portal Kutno.net.pl od dziś w nowej odsłonie

Portal Kutno.net.pl należący do wydawnictwa Imedia wydawcy tygodnika „Gazeta Lokalna Kutna i Regionu” został odświeżony. Nowa wersja  witryny  została zaopatrzona w funkcje społecznościowe  i dopasowuje się do wielkości ekranu.

Portal Kutno.net.pl powstał w 1994 roku i jest najstarszą witryną internetową w woj. łódzkim. Jego  działająca od dziś odświeżoną wersję  przygotowała warszawska Agencja Interaktywna Intellect. Portal jest responsywny (dopasowuje się do wielkości ekranu) i otrzymał kafelkowy układ stron. Dodano też kilka funkcji społecznościowych zintegrowanych z Facebookiem i Instagramem.

Powstał m.in. specjalny formularz pozwalający przesyłać użytkownikom teksty, zdjęcia i filmy. W odświeżonym  dziale ogłoszeń drobnych mogą oni samodzielnie dodawać swoje oferty. Uruchomiono też nowy dział promocyjny, w ramach którego  firmy oferują swoje gazetki promocyjne.

– Portal został tak pomyślany, żeby generować  jak największą liczbę odsłon. Korzysta on ze sprzyjającego monetyzacji  stron  systemu sprzedaży reklam Google Ad Exchange – mówi Patryk Ślęzak współwłaściciel wydawnictwa Imedia.
Wydawnictwo planuje od trzeciego kwartału br. sprzedaż  projektu CMS, na  podstawie którego powstała odświeżona wersja portalu Kutno.net.pl.

(WK)

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij