Portal egryfino.pl z  materiałami użytkowników

Po zmianach portal zyskał na przejrzystości, jednak najważniejszą innowacją jest możliwość publikowania tekstów i zdjęć przez użytkowników. Aby dodać materiał wystarczy zalogować się, wejść na pasek z artykułami czytelników i kliknąć.

– Nowy portal kładzie nacisk na interakcje z użytkownikami. Dziennikarze z powodu wielu obowiązków nie zawsze mogą zająć się tematami zgłaszanymi przez czytelników. Także wszelkie stowarzyszenia i nieformalne grupy często przysyłają nam relacje z organizowanych przez siebie wydarzeń. Teraz sami mogą je zamieścić na naszym portalu. To banalnie proste i szybkie w obsłudze – mówi Kamil Miler wydawca portalu egryfino.pl oraz wychodzącej w woj. zachodniopomorskim „Gazety Gryfińskiej”. Zaznacza, że każdy tekst przed publikacją jest czytany przez redaktora dyżurnego, który sprawdza czy jego treść nie narusza prawa.

Pierwsze teksty czytelników już się ukazały. Ponieważ portal w nowej odsłonie działa dopiero od trzech tygodni, Miler nie jest w stanie jeszcze ocenić czy pomysł chwycił.  W najbliższych tygodniach na portalu mają pojawić się blogi (były obecne na stronie w poprzedniej wersji) oraz materiały wideo.

WK

 

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij