Serwis Wrzesnia.info.pl został odświeżony

Wydawnictwa Kropka, wydawca lokalnego tygodnika „Wiadomości Wrzesińskie”  ruszyło z nowym serwisem Wrzesnia.info.pl.  Strona jest teraz spójna graficznie z papierowym wydaniem tygodnika, a jej użytkownicy zyskali możliwość umieszczania ogłoszeń drobnych za pomocą zamieszczonego w serwisie formularza.

Strona Wrzesnia.info.pl korzysta z oprogramowania przygotowanego specjalnie dla niej przez firmę Galdomedia z Poznania.  Grafika serwisu stała się spójna z papierowym wydanie tygodnika „Wiadomości Wrzesińskie” oraz serwisami Ww.tv.pl, Telewizjawrzesnia.pl oraz z rozsyłanym w piątki newsletterem wydawnictwa.
Portal zyskał więcej sekcji tematycznych. Oprócz sekcji newsy i sport pojawiły się nowe działy – opinie,  czytelnia (publikowane są w nim  teksty z „WW” sprzed dwóch, trzech tygodni), fotoreportaże i  Telewizja Września oraz Temat Tygodnia.
– Dzięki specjalnemu oprogramowaniu proces redagowania strony stał się znacznie łatwiejszy i bardziej intuicyjny  niż wcześniej – mówi  Waldemar Śliwczyński, wydawca   współwłaściciel Wydawnictwa Kropka.
Użytkownicy serwisu  dostali też możliwość umieszczania ogłoszeń drobnych za pomocą zamieszczonego na stronie formularza. Zależnie od życzenia użytkownika ogłoszenie trafi do serwisu, do wydania papierowego tygodnika lub do obu.

MW

 

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij