Lokalny „Tygodnik MiL Miasto i Ludzie” zwiększa liczbę stron

Wychodzący w Małopolsce „Tygodnik MiL Miasto i Ludzie” (Milowa) po roku wraca do poprzedniej objętości i  zwiększa liczbę stron do 32.

Rok temu pismo skurczyło się do 16 stron. –  Z  powodu oszczędności musieliśmy zmniejszyć liczbę stron. Obecnie notujemy większe wpływy reklamowe, możemy więc  zwiększyć objętość gazety. Powiększony zostanie dział kulinarny, więcej będzie też informacji z powiatów.  Zastanawiamy się też nad powrotem do fotoreportaży – mówi wydawca „Tygodnika MiL Miasto i Ludzie” Janusz Smoliński.

Rozważa też dołączanie do tygodnika bezpłatnego  „Lokalnego Magazynu”, który obecnie ukazuje się w osobnym grzbiecie w mutacjach dla czterech powiatów.
– Magazyn ukazuje się nieregularnie, najczęściej raz w miesiącu. Liczymy, że będzie to dobry sposób na dotarcie z treścią pisma do większej liczby czytelników – sądzi Smoliński.
„Tygodnik MiL Miasto i Ludzie” ukazuje się w Tarnowie, Dębicy oraz w powiatach tarnowskim, dąbrowskim i brzeskim od lutego 2013 r. Według wydawcy jego nakład wynosi ok. 5 tys. egz.

MW

 

 

 

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij