Przedsiębiorczym być! Fundusze Europejskie dot. wsparcia dla osób młodych – przedsiębiorczych oraz z problemami na rynku pracy (Grupa NEET’s)

W dniu 23 listopada b.r. o godzinie 11.00 dla dziennikarzy i wydawców, przedstawicieli środowiska telewizyjnych nadawców lokalnych i regionalnych oraz radiowych lokalnych rozgłośni odbędzie się trzeci z cyklu webinariów “Przedsiębiorczym być! Fundusze Europejskie dot. wsparcia dla młodych i przedsiębiorczych oraz dla osób młodych z problemami na rynku pracy (Grupa NEET’s)”.

Dlaczego warto?

Podczas webinarium omówimy możliwości pozyskania pieniędzy w obecnej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Ekspert odpowie na pytania dotyczące funduszy, ze szczególnym uwzględnieniem dot. wsparcia dla młodych i przedsiębiorczych oraz wsparcia dla osób młodych z problemami na rynku pracy (Grupa NEET’s). Na zakończenie powiemy o dobrych przykładach oraz odpowiemy na pytania uczestników.

Powyższe zagadnienia przedstawi nam Monika Grzesiak-Chmura – trenerka, ekspertka ds. przedsiębiorczości z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi projektami. Autorka ponad 100 projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych dofinansowanych ze środków UE. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi firmę szkoleniowo-konsultingową Asentia Consulting http://asentia.pl/

Osoba prowadząca: Małgorzata Dąbrowska, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Zachęcamy już dziś do rejestracji na webinarium!

Aby się zarejestrować należy kliknąć w link lub skopiować i wkleić do przeglądarki po czym nacisnąć ENTER:

https://frsi.clickmeeting.pl/webinarium-3-fe-na-jedynce-prasy-lokalnej/register

Po zarejestrowaniu się, na wskazany adres mailowy zostanie wysłany mail z dostępem do webinarium.

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami organizacyjnymi i technicznymi oraz z zaktualizowanymi informacjami prawnymi dotyczącymi udziału w webinariach organizowanych przez FRSI

Serdecznie zapraszamy!

belka

Projekt „Fundusze Europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalne” jest realizowany w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Tagi :

Aktualności, FE na Jedynkach

Udostępnij