Zapraszamy na webinarium „Fundusze Europejskie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacji”

W dniu 8 grudnia b.r. o godzinie 13.00 dla dziennikarzy i wydawców, przedstawicieli środowiska telewizyjnych nadawców lokalnych i regionalnych oraz radiowych lokalnych rozgłośni odbędzie się czwarty z cyklu webinariów Fundusze Europejskie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacji”.

Dlaczego warto?

W trakcie webinarium omówimy możliwości pozyskania pieniędzy na innowacyjne przedsięwzięcia w obecnej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Ekspert odpowie na pytania dotyczące funduszy, ze szczególnym uwzględnieniem dot. rozwoju przedsiębiorczości oraz dodatkowe kierunki rozwojowe związane z tym zagadnieniem. Na zakończenie powiemy o dobrych przykładach oraz odpowiemy na pytania uczestników.

Swoją wiedzą podzieli się z nami Zenon Kosiński, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie FE oraz koordynowaniu realizacji wielu autorskich projektów dofinansowanych ze środków UE, w tym realizowanych w ramach PO KL, wspófinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Od maja 2014 r. prowadzi własna działalność edukacyjna, szkoleniowa, doradcza, w tym w zakresie funduszy UE.

Osoba prowadząca: Katarzyna Morawska, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Zachęcamy już dziś do rejestracji na webinarium!

Aby się zarejestrować należy kliknąć w link lub skopiować i wkleić do przeglądarki po czym nacisnąć ENTER:

https://frsi.clickmeeting.pl/webinarium-4-fe-na-jedynce-prasy-lokalnej/register

Po zarejestrowaniu się, na wskazany adres mailowy zostanie wysłany mail z dostępem do webinarium.

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami organizacyjnymi i technicznymi oraz z zaktualizowanymi informacjami prawnymi dotyczącymi udziału w webinariach organizowanych przez FRSI

belka

Projekt „Fundusze Europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalne” jest realizowany w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.
25 listopada 2016

Tagi :

Aktualności, FE na Jedynkach

Udostępnij