Przedsiębiorczym być! Fundusze Europejskie dot. wsparcia dla osób młodych – przedsiębiorczych oraz z problemami na rynku pracy (Grupa NEET’s)

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium „Przedsiębiorczym być! Fundusze Europejskie dot. wsparcia dla młodych i przedsiębiorczych oraz dla osób młodych z problemami na rynku pracy (Grupa NEET’s)”, które odbyło się 23 listopada o godz. 11:00. Jest to trzecie z cyklu pięciu webinariów organizowanych w ramach projektu „Fundusze europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalnej”.

Podczas webinarium poruszone zostały 3 tematy:

  • Fundusze Europejskie dla osób z grupy NEET
  • Fundusze Europejskie dla startupów w Polsce Wschodniej
  • Fundusze Europejskie dla startupów w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Nagranie trwa blisko 48 minut. Dla ułatwienia przedstawiamy informację, w którym momencie omawiane są poszczególne treści:

00:00 – 02:44 – Powitanie. Informacja o cyklu webinariów
02:45 – 03:58 – O czym będzie to webinarium?
03:59 – 19:47  – Część I – Fundusze Europejskie dla osób z grupy NEET
19:48 – 23:28 – Pytanie na czacie: „Jakich informacji o Funduszach Europejskich poszukują osoby młode?”
23:29 – 36:20 – Cześć II – Fundusze Europejskie dla startupów w Polsce Wschodniej
36:21 – 38:07 – Pytanie na czacie: „W jaki sposób prezentować informacje o Funduszach Europejskich dla osób młodych w prasie lokalnej i regionalnej?”
38:08 – 45:10 – Część III – Fundusze Europejskie dla startupów w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR)
45:11 – 47:49 – Sesja pytań i odpowiedzi oraz zakończenie webinarium

Ekspert: Monika Grzesiak-Chmura – ekonomistka, trenerka zarządzania projektami, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami szkoleniowo-doradczymi i aplikowaniu o środki europejskie. Doradza samorządom oraz przedsiębiorstwom przy przygotowywaniu projektów inwestycyjnych, studiów wykonalności, analiz finansowo-ekonomicznych i biznesplanów (wartość pozyskanych dotacji przekroczyła 52 mln zł). Autorka ponad 20 projektów społecznych związanych z aktywizacją zawodową i podnoszeniem kwalifikacji. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą.

Osoba prowadząca: Małgorzata Dąbrowska, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Obejrzyj nagranie webinarium 3:

Materiały do pobrania:

Prezentacja eksperta – Prezentacja w PDF

Informacja o kolejnych webinariach: http://gazetylokalne.pl/webinaria/

Zachęcamy także do pobrania prezentacji pt. „FUNDUSZE EUROPEJSKIE – podstawowe informacje” zaprezentowanej na jednym z warsztatów tematycznych (http://gazetylokalne.pl/do-pobrania/).

 

belka

Projekt „Fundusze Europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalne” jest realizowany w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Tagi :

Aktualności, FE na Jedynkach

Udostępnij