Zapraszamy na webinarium, 3.11.2016, godz. 13.00

Zapraszamy na webinarium pt. „Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój firm – źródła informacji o programach dla dziennikarzy i wydawców”!

W dniu 3 listopada b.r. o godzinie 13.00 dla dziennikarzy i wydawców, przedstawicieli środowiska telewizyjnych nadawców lokalnych i regionalnych oraz radiowych lokalnych rozgłośni odbędzie się pierwszy z cyklu webinariów.

Dlaczego warto?
Podczas webinarium zostaną przedstawione możliwości pozyskania pieniędzy na tworzenie nowych przedsiębiorstw oraz wskażemy kto może skorzystać z tych środków. Porozmawiamy też o najlepszych źródłach informacji o funduszach europejskich i wyjaśnimy jak z nich korzystać. Na zakończenie powiemy o bonach na innowacje, czyli pieniądzach na innowacyjne przedsięwzięcia w przedsiębiorstwach. Ekspert odpowie na pytania dotyczące funduszy, ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Funduszu Społecznego.

Webinarium poprowadzi ekspert  Marcin Giza, Doradca Kluczowy Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Spójności w Lublinie w latach 2007-2014 i członek Grupy Roboczej ds. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Od roku 2008 trener i doradca m.in. z zakresu pozyskiwania środków finansowych z UE, innowacyjności i równości szans, współautor ponad 100 dofinansowanych projektów z UE. Prezes Zarządu Fundacji Wschodni Klaster Innowacji http://wki.org.pl/

Osoba prowadząca: Elżbieta Dydak, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Zachęcamy już dziś do rejestracji na webinarium!

Aby się zarejestrować należy kliknąć w link lub skopiować i wkleić do przeglądarki po czym nacisnąć ENTER:
https://frsi.clickmeeting.pl/webinarium-1-fe-na-jedynce-prasy-lokalnej/register?_ga=1.92391071.324581784.1476715368

Po zarejestrowaniu się, na wskazany adres mailowy zostanie wysłany mail z dostępem do webinarium.

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami organizacyjnymi i technicznymi oraz z zaktualizowanymi informacjami prawnymi dotyczącymi udziału w webinariach organizowanych przez FRSI

Zaproszenie na webinaria ogłoszone przez PAP

Serdecznie zapraszamy!

belka

Projekt „Fundusze Europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalne” jest realizowany w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Tagi :

Aktualności, FE na Jedynkach

Udostępnij