Warsztaty dla dziennikarzy i wydawców z województwa pomorskiego, 7.10-9.10.2016r.

Celem warsztatów jest dostarczenie wiedzy o Funduszach Europejskich w latach 2014-2020, a przede wszystkim pokazanie jak można o nich pisać w sposób interesujący i zachęcający czytelników do sięgania po środki unijne. Tak, aby np. przedsiębiorcy, dowiadywali się z naszych gazet gdzie i po jakie środki mogą sięgać. W programie zajęć znajdzie się m.in. 8 godzinne szkolenie z infografiki, jako nowoczesnej i atrakcyjnej formy przekazu treści.

Do udziału w zajęciach mogą zgłosić się dziennikarze i wydawcy prasy lokalnej i regionalnej, telewizji i rozgłośni radiowych oraz portali lokalnych.  Zapraszamy także osoby z niepełnosprawnością, którym zapewnimy niezbędne udogodnienia podczas szkoleń.

Warsztaty rozpoczynają się w piątek, w godzinach południowych. Zakończenie zaplanowane jest na niedzielę, po południu. Uczestnikom zapewniamy materiały, noclegi, wyżywienie, a także zwrot kosztów dojazdu (bus/PKS/PKP).

Z jednej redakcji może zgłosić się więcej niż jedna osoba. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Miejsce i termin szkolenia: 07.10 – 9.10.2016 r.,Gdańsk, hotel Zatoka , http://hotel-zatoka.pl/.

Więcej informacji o warsztatach oraz program ramowy: http://gazetylokalne.pl/rekrutacja/

Nabór odbywa się za pomocą formularza rekrutacyjnego i oświadczenia, które można pobrać z http://gazetylokalne.pl/do-pobrania/

Wypełnione ankiety i oświadczenia prosimy wysyłać do 27 września włącznie na adres:rekrutacja@gazetylokalne.pl.

W tytule maila koniecznie trzeba wskazać nazwę województwa, z którego pochodzi uczestnik i jego redakcja.
Kontakt w sprawie rekrutacji: Aleksandra Mróz, ola@gazetylokalne.pl  (sekretarz SGL)

Projekt „Fundusze Europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalnej” jest realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020”.

belka

Tagi :

Aktualności, FE na Jedynkach

Udostępnij