Warsztaty dla dziennikarzy i wydawców w Gdańsku i Szczecinie lub Darłowie

Celem warsztatów jest dostarczenie wiedzy o Funduszach Europejskich w latach 2014-2020, a przede wszystkim pokazanie jak można o nich pisać w sposób interesujący i zachęcający czytelników do sięgania po środki unijne. Tak, aby np. przedsiębiorcy, dowiadywali się z naszych gazet gdzie i po jakie środki mogą sięgać.
W programie zajęć znajdzie się m.in. 8 godzinne szkolenie z infografiki, jako nowoczesnej i atrakcyjnej formy przekazu treści.
Do udziału w zajęciach mogą zgłosić się dziennikarze i wydawcy prasy lokalnej i regionalnej, telewizji i rozgłośni radiowych oraz portali lokalnych.
Warsztaty rozpoczną się w piątek, 2 września około godz. 13:30. Zakończenie zaplanowane jest na niedzielę, 4 września br. po południu.
Uczestnikom zapewniamy materiały, noclegi, wyżywienie, a także zwrot kosztów dojazdu (bus/PKS/PKP).
Dla woj. pomorskiego warsztaty odbędą się w Gdańsku, w hotelu „Zatoka”,http://hotel-zatoka.pl,
Dla woj. zachodniopomorskiego: w Szczecinie lub Darłowie (po uzgodnieniu z Grantodawcą ostateczny wybór miejsca prowadzenia szkoleń zostanie podany wkrótce. Za utrudnienia przepraszamy!)Z jednej redakcji może zgłosić się więcej niż jedna osoba. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Nabór odbywa się za pomocą rekrutacyjnej i oświadczenia, które można pobrać z http://gazetylokalne.pl/do-pobrania/
Wypełnione ankiety i oświadczenia prosimy wysyłać jak najszybciej na adres:rekrutacja@gazetylokalne.pl.
W tytule maila koniecznie trzeba wskazać nazwę województwa, z którego pochodzi uczestnik i jego redakcja.Kontakt w sprawie rekrutacji:
Aleksandra Mróz (sekretarz SGL)
Projekt „Fundusze Europejskie na jedynce prasy lokalnej i regionalnej” jest realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020”.
belka

Tagi :

Robocze

Udostępnij