„Tygodnik Podhalański” wydał broszurę o swojej historii

Wychodzący na Podhalu, Orawie, Spiszu i w Pieninach  „Tygodnik Podhalański” (Zakopiańskie Towarzystwo Gospodarcze) wydał dziś  w czterech językach darmową broszurę na temat historii gazety.

Broszura zatytułowana „I love Tygodnik Podhalański”  została  wydana  w czterech  językach; angielskim, rosyjskim, arabskim i polskim w nakładzie 1 tys. egz.  – To pierwsze wydawnictwo, które dostarcza informacji na temat historii „Tygodnika Podhalańskiego”, jego problemów i wyzwań. Wydanie broszury w kilku językach nie jest przypadkiem, bowiem co roku gościmy w redakcji stażystów z Tunezji, Białorusi i Ukrainy. Takie kompendium wiedzy na temat naszego tygodnika na pewno im się przyda. Często jeździmy też za granicę i chcemy, żeby nasza broszura trafiła do rąk tamtejszych dziennikarzy – mówi Jerzy Jurecki  wydawca i dziennikarz śledczy „Tygodnika Podhalańskiego”.
Layout „I love Tygodnik Podhalański” przygotował Andrzej Jurecki, a tekst Jerzy Jurecki. Broszura jest dostępna w redakcji „Tygodnika Podhalańskiego”. „TP” wychodzi od 1989 r.
MW

Tagi :

Bez kategorii

Udostępnij