Szkolenie dla wydawców prasy na temat zmian w podatkach w 2016 roku

Izba Wydawców Prasy zaprasza na szkolenie i konsultacje dla pracowników wydawnictw na temat zmian w podatkach dochodowym i VAT.

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla pracowników działów finansowych oraz działów marketingu. Wezmą w nim udział eksperci  kancelarii prawnej MDDP – Michalik, Dłuska, Dziedzic i Partnerzy. Kancelaria ta doskonale zna specyfikę działalności wydawniczej – od wielu lat współpracuje z IWP i opracowała wiele analiz podatkowych na użytek wydawców. Zajęcia poprowadzą mec. Janina Fornalik oraz mec. Tomasz Michalik.

Program szkolenia przewiduje omówienie m.in. następujących kwestii:
1) Najistotniejsze zmiany w podatkach od 2016 roku
2) Planowane zmiany w VAT
3) Najważniejsze orzecznictwo w zakresie VAT w 2015 roku
4) Dyskusja

Szkolenie jest odpłatne, jednodniowe, odbędzie się w Centrum Prasowym „Foksal”, ul. Foksal 3/5 w dniu 11 lutego 2016 r., w godzinach 10–16 (w tym przerwa na posiłek).
Opłata obejmuje także posiłek oraz materiały szkoleniowe.

Liczba uczestników jest ograniczona, obowiązuje więc kolejność zgłoszeń.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia.

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 5 lutego 2016 r. do biura IWP e-mailem (sekretariat@iwp.pl) oraz faksem (22 827-87-18) lub pocztą na adres Izby Wydawców Prasy: ul. Foksal 3/5 00-366 Warszawa, tel. 22 / 828-59-30.
Uczestników szkolenia mogą przesłać do Izby pytania pod adresem prowadzącego i zgłaszanie problemów do omówienia na spotkaniu – informuje Marek Frąckowiak, zastępca dyrektora Generalnego IWP.

Tagi :

Aktualności

Udostępnij