Tygodnik Tucholski

Tygodnik Tucholski tworzymy od ponad dwóch dekad. Działamy na terenie sześciu gmin. To po nas od tylu lat sięgają mieszkańcy powiatu tucholskiego, bo wiedzą, że dzięki nam będą na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami, w każdej możliwej sferze.

To do nas przychodzą, bo wierzą, że pomożemy rozwiązać ich problemy. To z naszym pośrednictwem chcą walczyć z często krzywdzącym ich systemem – ufają, że z pomocą właśnie „Tygodnika” uda im się sprawiedliwie wygrać.

O wartości i lokalnej popularności naszej długo budowanej marki niech świadczy jeden wskaźnik – w powiecie, w którym liczba mieszkańców nie przekracza nawet 50 tysięcy od wielu lat utrzymujemy nakład sięgający niespełna sięgający 7 tysięcy. Nie tylko nasi dziennikarze mogą pochwalić się konkursowymi laurami. Z nich możemy być dumni pod względem „prezencji” – aż dwukrotnej nominacji w prestiżowej konkursie Grand Front na najlepszą pierwszą stronę wśród gazet lokalnych.

tucholski plakat

Wydawnictwo: JO! Media Sp. z o.o. non profit
Wydawca: Piotr Paterski, Kamil Tajl
Rok założenia: 1992
Dane teleadresowe: „Tygodnik Tucholski”, ul. Karasiewicza 3, 89-500 Tuchola, tel./fax 52 33 630 50, 52 33 630 51, 52 33 488 88
Zasięg: powiat: tucholski – gminy: Tuchola, Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice
Strona www: www.tygodnik.pl
E-mail: biuro@tygodnik.pl
Dzień ukazywania się tytułu: czwartek

tucholski jedynka

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij