Tygodnik Skarżyski

Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Wydajemy pięć tytułów prasowych: Tygodnik Starachowicki, Tygodnik Skarżyski, Tygodnik Konecki i Tygodnik Szydłowiecki, Opoczyńska.pl

Ponad dwadzieścia lat działalności owocuje najwyższą, stabilną pozycją na rynku prasy lokalnej. Aby dotrzeć do jak największej grupy mieszkańców zbudowaliśmy własną sieć kolportażu. Jesteśmy praktycznie w każdej, nawet najmniejszej miejscowości na terenie naszego zasięgu – powiatów starachowickiego, skarżyskiego, koneckiego i szydłowieckiego. Mamy tysiące wiernych czytelników oraz zadowolonych ogłoszeniodawców, którzy cenią sobie skuteczność naszego działania.

Prowadzimy cztery portale internetowe: starachowicki.eu, skarzyski.eu, szydlowiecki.eu, konecki24.pl. Nasze witryny odwiedza nie tylko społeczność lokalna, ale także mieszkańcy innych województw oraz osoby mieszkające za granicą.

Od 2003 r. organizujemy raz w roku targi dla maturzystów w Starachowicach, Skarżysku-Kamiennej oraz Końskich. Dzięki temu przedsięwzięciu młodzież z klas maturalnych ma możliwość osobistego kontaktu z przedstawicielami wielu uczelni w jednym miejscu, w swoim mieście.

Wielokrotnie zdobywaliśmy wyróżnienia i główne nagrody w  konkursach prasowych: ogólnopolskim Konkursie dla Niezależnej Prasy Lokalnej organizowanym przez Fundację IDEE, w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla gazet mających największy wpływ na świadomość ekologiczną, w ogólnopolskim Konkursie Local Press organizowanym przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

tygodnik konecki plakat

Wydawnictwo: Starpress sp. z o.o. w Starachowicach
Wydawca: Piotr Krysiak, Jarosław Babicki
Rok założenia: 1998
Dane teleadresowe: ul. Murarska 11, 26-200 Starachowice, 41 274 83 34
Zasięg: powiat skarżyski: gminy – Skarżysko Kamienna, Skarżysko Kościelne, Suchedniów, Bliżyn, Łączna
Strona www: http://skarzyski.eu
E-mail: skarzyski@tygodnik.net.pl
Dzień wydania: środa

Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: 
nie
Przynależność do poroz. TL: 
tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: 
nie

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij