Tygodnik Krapkowicki

Tygodnik Krapkowicki działa na lokalnym rynku od 30 kwietnia 1998 roku informując mieszkańców o życiu społecznym i politycznym powiatu krapkowickiego. Swoim zasięgiem obejmuje gminy Krapkowice, Gogolin, Zdzieszowice, Strzeleczki i Walce.

W swoim dorobku (ponad dwie dekady) wydawniczym, Tygodnik Krapkowicki został kilkakrotnie wyróżniony w konkursie dla gazet lokalnych mających największy wpływ na kształtowanie świadomości proekologicznej społeczeństwa.

Jest organizatorem Ligi Futsalu o Puchar Tygodnika Krapkowickiego, która aktywizuje sportowców zarówno amatorów i zawodowców do spędzania czasu w sezonie jesienno-zimowym na sportowo. Wspiera i organizuje akcje charytatywne, aktywizuje lokalną społeczność do działań proekologicznych.

Dzięki wprowadzeniu własnej dystrybucji gazet pogłębiliśmy kontakt z lokalną społecznością i skróciliśmy dystans na linii gazeta – zwykły mieszkaniec powiatu.

Specjalizujemy się zarówno w dużych usługach reklamowych, jak również w drobnych zamówieniach i ogłoszeniach. Profesjonalny zespół nie tylko doradzi Państwu w wyborze rodzaju reklamy i promocji, ale również poprowadzi Państwa w ciągu całej kampanii reklamowej.

Portal internetowy www.tygodnik-krapkowicki.pl , swoją interaktywnością przyciąga czytelników wydania papierowego i aktywizuje do działania całe pokolenia.

Wydawnictwo: Bastech Sp. z o.o.
Wydawca i redaktor naczelna: Joanna Bassek

Rok założenia: 1998
Zasięg:
powiat krapkowicki
Strona www: http://www.tygodnik-krapkowicki.pl
Telefon: 77 446 00 00
E-mail: redakcja@tygodnik-krapkowicki.pl
Adres: ul. Sienkiewicza 9, 47-300 Krapkowice
Przynależność do ZKDP: brak danych
Przynależność do TL: tak

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij