Twój Głos – gazeta powiatu ryckiego

Tygodnik „Twój Głos – gazeta powiatu ryckiego” powstał w 2000 roku. Pierwotnie gazeta nazywała się „Nasza Gmina Ryki”. Obecny tytuł funkcjonuje od 2001 roku. „Twój Głos” ukazuje się w sześciu gminach powiatu ryckiego: Ryki, Dęblin, Stężyca, Kłoczew, Ułęż i Nowodwór. Jest liderem na lokalnym rynku czytelniczym. To największa i najchętniej czytana gazeta w 57-tysięcznym powiecie. Co tydzień docieramy do ponad 22 tysięcy odbiorców.

„Piszemy o ludziach stąd” – to nasze hasło. Lokalność jest siłą wydawnictwa. Nasi dziennikarze są wszędzie tam, gdzie rozgrywają się sprawy ważne dla naszych Czytelników. Staramy się być blisko mieszkańców. To oni są naszymi bohaterami. Cieszymy się z ich sukcesów. Staramy się im pomagać, gdy są w potrzebie. Na bieżąco kontrolujemy poczynania władz samorządowych, informując Czytelników o decyzjach lokalnych polityków w sferze publicznej.

Wydawnictwo: Firma Wydawnicza Michał Gawryołek
Wydawca: Michał Gawryołek
Rok założenia: 2000
Dane teleadresowe: ul. Szkolna 1, 08-500 Ryki, tel. 81 86 56 155, Adres oddziału redakcji: ul. PCK 4, 08-530 Dęblin, tel. 503 993 3
Zasięg: Powiat rycki (gminy: Ryki, Dęblin, Stężyca, Kłoczew, Ułęż, Nowodwór)
Strona www: twojglos.pl
E-mail: redakcja@twojglos.pl
Dzień ukazywania się tytułu: środa
Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: nie

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij