Gazeta Tczewska

Wydawnictwo Pomorskie Sp. z  o.o. jest doświadczonym wydawcą mediów lokalnych na Pomorzu, aktywnie uczestniczącym w życiu społeczności pomorskiej.

Za pomocą prasy i internetu docieramy do środowisk miejskich i wiejskich, co daje możliwość przekazywania cennych informacji, które mają wpływ na podnoszenie świadomości społecznej naszego regionu. Ze swojej strony oferujemy – jako stały nośnik informacji i publikacji, rodzinę gazet lokalnych: „Dziennik Pomorza”, „Gazetę Tczewską”, „Gazetę Kociewską”, „Kurier Kwidzyński”, „Gazetę Malborską” wraz z współpracującym „Głosem Kaszub” i „Kurierem Gmin i Powiatu Gdańskiego”. Nasze tygodniki stale czyta ok. 50 000 czytelników (wg badań  MillwardBrown  SMG/KRC 2005-2007). Od 2007 roku nasze oddziaływanie rozszerzyliśmy i zwiększyliśmy poprzez PortalPomorza.pl – Pomorski Portal Informacyjny W 2012 r. PortalPomorza.pl powiększyliśmy o sieć portali lokalnych: tczewska.pl, kociewiak.pl, malbork1.pl, kwidzyn1.pl i branżowych serwisów.  Dzięki nowym rozwiązaniom, staramy się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców naszych produktów i usług na Pomorzu.

gazetatczewska3

Wydawnictwo:Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o.
Wydawca: Iwona Czyżewska – Prezes Zarządu, Czesław Czyżewski – Redaktor Naczelny
Rok założenia: 1982
Dane teleadresowe: 83-110 Tczew, ul. Gazety Tczewskiej 1, 58 530-01-81 w21, 58 530-01-81 w24
Zasięg: Powiat tczewski Miasto Tczew, Miasto i Gmina Gniew, Miasto i Gmina Pelplin, Gmina Morzeszczyn, Gmina Subkowy, Gmina Tczew
Strona www: www.tczewska.pl
E-mail: biuro@wpomorskie.pl
Nakład: 5760
Dzień ukazywania się tytułu:czwartek

Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: Repropol

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij