Gazeta Kociewska

Wydawnictwo Pomorskie Sp. z  o.o. jest doświadczonym wydawcą mediów lokalnych na Pomorzu, aktywnie uczestniczącym w życiu społeczności pomorskiej.

Za pomocą prasy i internetu docieramy do środowisk miejskich i wiejskich, co daje możliwość przekazywania cennych informacji, które mają wpływ na podnoszenie świadomości społecznej naszego regionu. Ze swojej strony oferujemy – jako stały nośnik informacji i publikacji, rodzinę gazet lokalnych: „Dziennik Pomorza”, „Gazetę Tczewską”, „Gazetę Kociewską”, „Kurier Kwidzyński”, „Gazetę Malborską” wraz z współpracującym „Głosem Kaszub” i „Kurierem Gmin i Powiatu Gdańskiego”. Nasze tygodniki stale czyta ok. 50 000 czytelników (wg badań  MillwardBrown  SMG/KRC 2005-2007). Od 2007 roku nasze oddziaływanie rozszerzyliśmy i zwiększyliśmy poprzez PortalPomorza.pl – Pomorski Portal Informacyjny W 2012 r. PortalPomorza.pl powiększyliśmy o sieć portali lokalnych: tczewska.pl, kociewiak.pl, malbork1.pl, kwidzyn1.pl i branżowych serwisów.  Dzięki nowym rozwiązaniom, staramy się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców naszych produktów i usług na Pomorzu.

gazetakociewska2

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pomorskie Sp. z o.o.
Wydawca: Czesław Czyżewski
Rok założenia: 1990
Dane teleadresowe: 83-110 Tczew, ul. Gazety Tczewskiej 1, 58 530-01-81 w21, 58 530-01-81 w24
Zasięg: powiat starogardzki, miasto Starogard Gdański, gmina Starogard Gdański, gmina Zblewo, gmina Smętowo Graniczne, miasto Skórcz, gmina Skórcz, gmina Skarszewy, gmina Osiek, gmina Osieczna, gmina Lubichowo, gmina Kaliska, gmina Czarna Woda, gmina Bobowo
Strona www: www.kociewiak.pl
E-mail: biuro@wpomorskie.pl
Dzień ukazywania się tytułu: środa

Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: Repropol

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij