Czas Chojnic

Od samego początku wydawania naszego tygodnika rozwijamy się z roku na rok. Weryfikuje nas najważniejszy recenzent – Czytelnicy. Jest ich coraz więcej.

Kiedy wokół słyszymy o zmierzchu prasy drukowanej, „Czas Chojnic” notuje wzrosty sprzedaży. I to nie byle jakie. W 2012 roku średnia sprzedaż przekraczała sześć tysięcy egzemplarzy. Dziś już sprzedajemy około siedmiu tysięcy gazet.

Nasi dziennikarze zawsze starają się być blisko ludzi. Zawsze docieramy krok dalej niż inne media. Postawiliśmy głównie na pokazywanie zwykłego człowieka, jego problemów, radości czy osiągnięć. Jesteśmy jedynym medium w regionie, które dociera do każdej gminy w powiecie chojnickim. Co tydzień mamy dla Czytelników informacje z ich okolicy. W każdym numerze znajduje się też kilka stron sportu.

Redakcja prowadzi akcję zbierania plastikowych nakrętek, które przekazujemy rodzinom chorych dzieci. Udało się już za nie zakupić sporo sprzętu pomagającego w leczeniu.

Już od 12 lat organizujemy plebiscyt na najpopularniejszego sportowca powiatu zakończony uroczystym balem. Od kilku lat nasi Czytelnicy mogą na naszych łamach śledzić też wybory Miss Lata, a młodzież pasjonować się wyborami Miss i Mistera Studniówki.

Rok załczaschojnic2 czaschojnic3

Wydawnictwo: Magraf s.c.
Wydawca: Sławomir Grzmiel Lidia Grzmiel
Rok założenia: 2002
Dane teleadresowe: 85-212 Bydgoszcz, ul. Dolina 57, tel (52) 379 14 35, tel/fax (52) 348 74 99
Zasięg: powiat chojnicki
Strona www: czas.tygodnik.pl
E-mail: magraf@tygodnik.pl
Nakład: 6800
Dzień ukazywania się tytułu:czwartek

Przynależność do ZKDP: tak
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: tak

Tagi :

Członkowie SGL

Udostępnij