Loading...
Close

11 grudnia 2015

Tygodnik Krapkowicki

logo_TKN_1.3_MB

Tygodnik Krapkowicki działa na lokalnym rynku od 30 kwietnia 1998 roku informując mieszkańców o życiu społecznym i politycznym powiatu krapkowickiego. Swoim zasięgiem obejmuje gminy Krapkowice, Gogolin, Zdzieszowice, Strzeleczki i Walce.

W kilkuletnim dorobku wydawnictwa Tygodnik Krapkowicki został trzykrotnie wyróżniony w konkursie dla gazet lokalnych mających największy wpływ na kształtowanie świadomości proekologicznej społeczeństwa.

Jesteśmy organizatorem Ligi Futsalu o Puchar Tygodnika Krapkowickiego, która aktywizuje sportowców zarówno amatorów i zawodowców do spędzania czasu w sezonie jesienno-zimowym na sportowo.

Dzięki wprowadzeniu własnej dystrybucji gazet pogłębiliśmy kontakt z lokalną społecznością i skróciliśmy dystans na linii gazeta – zwykły mieszkaniec powiatu.

Specjalizujemy się zarówno w dużych usługach reklamowych, jak również w drobnych zamówieniach i ogłoszeniach. Profesjonalny zespół nie tylko doradzi Państwu w wyborze rodzaju reklamy i promocji, ale również poprowadzi Państwa w ciągu całej kampanii reklamowej.

Od 30 kwietnia 2012 roku TK wprowadził nowy zmodernizowany portal internetowy www.tygodnik-krapkowicki.info, który swoją interaktywnością przyciąga czytelników wydania papierowego i aktywizuje do działania młodzież.

 Wydawnictwo: Bastech Sp. z o.o.
Wydawca i redaktor naczelna: Joanna Bassek
Rok założenia: 1998
Zasięg:           
powiat krapkowicki
Strona www: http://www.tygodnik-krapkowicki.info
Telefon: 77 446 00 00
E-mail: redakcja@tygodnik-krapkowicki.info
Adres: ul. Sienkiewicza 9, 47-300 Krapkowice
Przynależność do ZKDP: brak danych
Przynależność do TL: tak

tygodnik krapkowicki jedynka